Click "Enter" to submit the form.

Pearl Scam

Artists

Pearl Scam (Tribute band Pearl Jam)
Zamknij oczy, a pomyślisz, że tam jesteś – Seattle 1991 roku, narodziny dźwięku. Gdy Alive i Evenflow wypełnią przestrzeń, przypomnisz sobie, jak się czułeś, gdy po raz pierwszy usłyszałeś Ten! Gdy usłyszysz klasyczne kawałki, takie jak Jeremy, Betterman, Elderly Woman i Given To fly, przypomnisz sobie, o co chodzi w Pearl Jam… Ta muzyka!

Pearl Scam to najlepszy tribute band Pearl Jam w Wielkiej Brytanii. Muzycy postawili sobie za cel odtworzenie pełnych energii koncertów na żywo, czerpiąc z 30 lat dorobku oryginalnego zespołu. Z pewnością z ich muzyką spędzisz niezapomniany wieczór. Pearl Scam dają z siebie wszystko na każdym koncercie, w każdym mieście i miasteczku.

Zespół tworzą jedni z najbardziej doświadczonych, utalentowanych i niezawodnych brytyjskich muzyków, którzy podzielają pasję do muzyki Pearl Jam i występów na żywo. Pearl Scam to: John – znakomity wokalista odtwarzający niepowtarzalny głos Eddiego Veddera. Al – mistrz gry na gitarze, który jest w stanie zagrać różnorodne bluesowe klimaty i niesamowite gitarowe solówki Mike’a McCready’ego. Dan – groove i unikalny styl Jeffa Amenta wylewa się z gry Dana bez wysiłku, ale z niesamowitą precyzją. Burke – osiągnął prawie niemożliwe zadanie połączenia wszystkich perkusistów Pearl Jam w jeden występ. Jim – to gitarzysta, który specjalizuje się w graniu szybkich riffów, miękkich akustycznych klasyków i subtelnych progresji akordów Stone’a Gossarda.

inni wykonawcy