Click "Enter" to submit the form.

Tania Alboni As Amy Winehouse

Artists

W lipcu 2007 roku Tania zaczęła występować jako wyjątkowy tribute band wielokrotnie nagradzanej wokalistki Amy Winehouse, wywołując szaleństwo nie tylko w swoim kraju (Wielka Brytania), ale także podbijając resztę świata!

Tania wciela się w jedną ze swoich ulubionych piosenkarek wszechczasów i widać to w każdym występie, który wprawia w zdumienie zarówno zwykłą publiczność, jak i profesjonalnych muzyków. Tania wkłada ogromną ilość pracy w swoją sztukę. Nie zadowala się jedynie doskonaleniem tego wyjątkowego stylu wokalnego i brzmienia, który wyniósł Amy do sławy. Wierzy, że każde przechylenie głowy, poruszenie spódnicą, a nawet kręcenie włosami musi być idealnie odtworzone! Każdy szczegół został przestudiowany z taką dokładnością, że nie jest to tylko występ wokalny. To prawdziwa Amy Winehouse! Bliżej już się nie da. Podnosząc tak wysoko poprzeczkę, Tania zostawiła wszystkie tribte bandy daleko w tyle.

Od nagłej i tragicznej śmierci Amy w lipcu 2011 roku Tania jeszcze bardziej pasjonuje się nie tylko utrzymywaniem muzyki Amy przy życiu, ale także składaniem jej szczególnego i wzruszającego hołdu.

Ta szczera determinacja sprawiła, że Tania i jej praca rosły w siłę. W ciągu ostatnich lat wystąpiła ona jako sobowtór i performer w niezliczonych programach telewizyjnych na całym świecie, w tym w hiszpańskiej krajowej kampanii reklamowej w 2009 roku. W 2013 roku wystąpiła w wysoko cenionym programie „Stars In Concert”.

inni wykonawcy